Корисні поради

Порівняння оперативно-технічних заходів з негласними слідчими розшуковими діями

Коротка характеристика та порівняння оперативно-технічних заходів з негласними слідчими розшуковими діями

Проведення оперативно-розшукових заходів до початку досудового розслідування

Перш за все слід розібратись, що таке оперативно-розшукова діяльність (ОРД), яку здійснюють правоохоронні органи України.

Так, відповідно до ст. 2 Закону України “Про оперативно-розшукову діяльність” оперативно-розшукова діяльність - це система гласних і негласних пошукових, розвідувальних та контррозвідувальних заходів, що здійснюються із застосуванням…

Застосування інституту угоди про примирення підозрюваного з потерпілим у кримінальному провадженні

Кожний професійний адвокат зобов’язаний пам’ятати, що відповідно до адвокатської етики, йому необхідно діяти виключно в інтересах свого клієнта.

Досвідчений адвокат вже на перших етапах спілкування може визначити перспективу ситуації, з якою звернувся клієнт.

В…

Особливості призначення покарання у кримінальному провадженні

Корисні поради необхідні не тільки моїм читачам, а і більшості колег. У зв’язку з цим, написав статтю до чергового випуску електронної газети ЗіБ. Прочитати статтю в газеті "Закон і бізнес"

Підстави звільнення особи від кримінальної відповідальності

Досить часто за наявності багатьох підстав для звільнення особи від кримінальної відповідальності сторона обвинувачення і суд не зацікавлені у такому звільнені і не роз’яснюють особам, які притягуються до кримінальної відповідальності, що їх може бути звільнено, а справу закрито. В той же час досвідчений Адвокат, вступивши…