Корисні поради

Нововведення зумовлені вступом в дію Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 року.

Як відомо, 28.04.2020 року вступає в силу Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 року.

Детальніше

Чи буде відшкодовуватись державою упущена вигода, завдана введенням карантину в Україні?

Як і обіцяв у минулій статті, присвячую дану корисну інформацію підприємцям, котрим обмежувальними заходами завдано шкоди у вигляді упущеної вигоди.

Детальніше

Хто відшкодовуватиме збитки завдані бізнесу введенням обмежувальних заходів, карантину, надзвичайного стану в Україні?

Всі ми розуміємо, що бізнес, який зупинився, несе збитки за кожний день свого перебування у статичному стані. В Україні введені обмежувальні заходи з 12 березня (поки що) до 24 квітня 2020 року, тобто на півтора місяця.

Детальніше

Розлучення! Як розлучитись швидко, а в якому випадку необхідно пережити судову тяганину

На даний час Українським законодавством передбачено три форми проведення процедури розлучення. Перші дві - найшвидші, остання, - на жаль, може затягнутись.

Детальніше

Нововведена кримінальна відповідальність за порушення санітарних норм чи правил

Як я вже зазначав у своїх статтях раніше, законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесено багато змін, в тому числі до Кримінального кодексу України.

Детальніше

Адміністративна відповідальність за порушення правил карантину

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесено багато змін, в тому числі до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Детальніше

Поради для бізнесу, що робити з найманими працівниками під час обмежень введених у зв’язку із пандемією COVID 19

Перш за все, слід зазначити, що Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Детальніше

Чи є коронавірус (covid 19) або карантин, що введений в Україні, форс-мажором?

Спочатку слід розібратись, чому форс-мажор дуже важливе поняття в правовідносинах та юриспруденції в цілому.

Детальніше

Порівняння оперативно-технічних заходів з негласними слідчими розшуковими діями

Коротка характеристика та порівняння оперативно-технічних заходів з негласними слідчими розшуковими діями

Детальніше

Проведення оперативно-розшукових заходів до початку досудового розслідування

Перш за все слід розібратись, що таке оперативно-розшукова діяльність (ОРД), яку здійснюють правоохоронні органи України.

Так, відповідно до ст. 2 Закону України “Про оперативно-розшукову діяльність” оперативно-розшукова діяльність - це система гласних і негласних пошукових, розвідувальних та контррозвідувальних заходів, що здійснюються із застосуванням…

Детальніше